Kontakt administration

Almgren, Emma
Studievägledare Tekniskt-naturvetenskapligt basår
emma.almgren@physics.uu.se

Andersson, Åsa
Ekonomi- o kursadministratör
Rum 10169
018-471 3516018-471 7306
asa.andersson@physics.uu.se

Alavyoon, Izumi
Ekonomiadministratör
Rum 63129
018-471 3533072-9999846
izumi.alavyoon@physics.uu.se

Elkarib, Rabab
Studievägledare
Rum 10170
018-471 3245
rabab.elkarib@physics.uu.se

Elm, Annica
Ekonom
Rum 91114
018-471 3843
annica.elm@physics.uu.se

Ericsson, Karl-Einar
Kursadministratör
Rum 10168
018-471 3528
karl-einar.ericsson@physics.uu.se

Estvall, Ann-Sofie
Ekonomiadministratör
Rum 91113
018-471 5926
ann-sofie.estvall@physics.uu.se

Fahlander, Marja
Seniorrådgivare
Rum 91129
018-471 5952
marja.fahlander@physics.uu.se

Folkegård, Malin Rick
Ekonomiadministratör
Rum 91104
018-471 5862
malin.folkegard@physics.uu.se

Frödin, Jacob
Ekonomiadministratör
Rum 91103
018-471 5926
jacob.frodin@physics.uu.se

Hedbor, Essa
HR-generalist
Rum 91125
018-471 4704
essa.hedbor@physics.uu.se

Herrgård, Therese
Informatör ERUF
Rum 91410
070-4250844
therese.herrgard@physics.uu.se

Jarbou, Nour
Praktikant, administrativ assistent
Rum 91101
072-9999850
nour.jarbou@physics.uu.se

Jäll, Niklas
Ekonomiadministratör
Rum 91105
018-471 3563
niklas.jall@physics.uu.se

Kronquist, Anne
Ekonomiadministratör
Rum 91102
018-471 3533
anne.kronquist@physics.uu.se

Lindberg, Pär
HR-generalist
Rum 91124
018-471 4705072-9999569
par.lindberg@physics.uu.se

Qureshi, Anna
Ekonomiadministratör
Rum 91112
018-471 5979
Anna.Qureshi@physics.uu.se

Strömberg, Suzanne
Personalsamordnare
Rum 91126
018-471 3621
suzanne.stromberg@physics.uu.se

Söderlind, Ulrika
Ekonomiadministratör
Rum 91106
018-471 5976
Ulrika.Soderlind@physics.uu.se

Sörsten, Victoria
Ekonomiadministratör
Rum 91111
018-471 5926
victoria.sorsten@physics.uu.se

Thulin, Camilla
Informatör
Rum 91123
018-471 3518
camilla.thulin@physics.uu.se

Wall, Johan
Assistent
Rum 91122
070-4250799
johan.wall@physics.uu.se

Wallström-Pan, Carolina
Administrativ chef
Rum 91127
018-471 3848
carolina.wallstrom-pan@physics.uu.se

Widenfalk, Gabriella
Kursadministratör
018-471 7614
gabriella.widenfalk@physics.uu.se

Senast uppdaterad: 2021-09-02